Місяць

Над Землею зійде Полуничний Місяць – коли можна побачити та що символізує це явище

Shutterstock

Перший літній повний Місяць сходить якраз через день після літнього сонцестояння у Північній півкулі

Першу літню повню, яку ще називають Полуничний місяць, цьогоріч можуть побачити жителі усієї Землі. Про це повідомляє "Дивогляд" з посиланням на Livescience.

Як відомо, перший літній повний Місяць сходить якраз через день після літнього сонцестояння у Північній півкулі та перебуватиме доволі низько над горизонтом.

Цьогоріч астрологічне явище випадає на 21 червня. Цієї ночі Полуничний Місяць досягне свого піку – буде максимально повним та яскравим через розташування навпроти Сонця. Такий ефект протримається ще наступного дня, 22 червня.

До слова, свою назву Полуничний Місяць отримав ще у сиву давнину. Подейкують, що колись індіанці Північної Америки пов'язували подію зі збором полуниці. За словами астрологів, Полунична повня символізує кохання, процвітання, приносить людям успіх, допомагає розв'язати важливі питання та реалізувати бажані плани.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про відкриття вченими нового виду тварин, які названі на честь відомого лиходія.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ