Таємнича історія: на пошуки зниклої дівчини витратили до $400 тисяч, але знайшли її у неочікуваному місці

Наташа Раян, фігурантка однієї з найзагадковіших справ про зниклих безвісти в 1990-х роках, увійшла в історію як людина, що зникла за дуже дивних обставин

Вона була офіційно визнана мертвою після того, як її тіло було виявлено на гольф-полі. Її знайшли після дзвінка її чоловіка до влади, яка підтвердила, що смерть настала "раптово і без підозрілих обставин". Проте це не вперше, коли родина Наташі переживала її зникнення, адже наприкінці 90-х вона зникла на цілих п'ять років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Unilad.

"Дівчина в шафі"

У 14-річному віці вона втекла з дому. Поліція почала масштабну операцію, а на пошуки дівчинки витратили величезну суму грошей – деякі джерела стверджують, що до $400 тисяч. Попри всі зусилля, пошуки не дали результатів, і з'явилися підозри, що Наташу могли вбити.

Ці підозри мали підстави, оскільки в той же період у цьому районі серійний вбивця Леонард Джон Фрейзер вбив кількох жінок. Родина Наташі, впевнена в її смерті, навіть провела поминальну службу. Проте, несподівано для всіх, вона виявилася живою.

У 2003 році поліція отримала інформацію про те, що Наташа ховалася в комірчині свого хлопця у північному районі Рокгемптона (Австралія). Її знайшли, і вона отримала прізвисько "дівчина в шафі". Виявилося, що у 14 років вона втекла з чоловіком на ім'я Скотт Блек, якому на той момент було 22 роки.

Наташу знайшли дуже блідою, оскільки вона рідко виходила з дому, крім нічних поїздок на пляж зі Скоттом. Хоча багато хто запитував, чому Наташа вирішила залишити свою сім'ю, щоб бути з Блеком, вона ніколи публічно не пояснила свої мотиви.

В результаті розслідування Скотт Блек був засуджений до 12 місяців ув'язнення за надання неправдивих свідчень, оскільки він збрехав суду про місцезнаходження Наташі. Наташа була оштрафована на 1000 доларів за те, що було проведене фальшиве поліцейське розслідування.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка виявила під своїм ліжком незнайомого чоловіка, який ховався від неї місяцями.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше