Що саме пив Ісус Христос на Таємній вечері – нове відкриття вчених

Науковці виявили нові свідчення того, які саме страви вживалися під час Таємної вечері. Ця знахідка викликає різноманітні запитання про вибір вина, яке сервірувалося під час цієї важливої трапези

Дослідники припускають, що вино на Таємній вечері, ймовірно, було схоже на "пассум" – солодке вино із висушеного винограду, яке мало попит в античні часи. Посилання в Євангеліях від Марка, Матвія і Луки вказують на те, що Таємна вечеря відбувалася у пасхальну ніч, отже Ісус та його учні, ймовірно, споживали пассум, яке зазвичай використовувалося в єврейських обрядах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Aleteia.

Це вино має цікаву історію

Вважається, що пассум має своє походження з Карфагена (сучасний Туніс), а потім потрапив до Риму. Давньоримський історик Полібій зауважував, що в Римі воно відоме як "дамське вино", оскільки високопоставленим жінкам, яким було заборонено пити звичайні вина, дозволяли споживати це вино з родзинок.

Приготування пассуму включало висушування винограду на сонці, змішування його з виноградним соком, бродіння суміші, а потім додавання ще соку для подальшого бродіння. Цей процес детально описав латинський автор Луцій Юній Колумелла у своїй праці "De Agricultura".

Червоне вино
Червоне вино
Фото: Depositphotos

У своїй праці Колумелла розповідає про процес, який спершу включає збір добре дозрілого винограду і його сушіння на спеціальних конструкціях на сонці. Далі сушений виноград мають помістити у посудину для бродіння з виноградним соком, де він ферментується.

Після цього відбувається змішування соку із ще більшою кількістю висушеного на сонці виноградного сусла, і цю суміш залишають бродити знову. Отриманий напій зберігають у закритій посудині, щоб він не став занадто гострим, а остаточне бродіння займає приблизно 20-30 днів.

На сьогодні вино пассум продовжують виробляти мешканці різних частин Середземномор'я. У Тунісі за традиційним рецептом Колумелли виготовляють вино під назвою "Пассум де Магон". Також на Сицилії продовжують вирощування традиційних сортів винограду для виготовлення пассуму. В Умбрії, в центральній Італії, місцеву версію називають Сагрантіно. Вона стала основним продуктом, допомігши у збережені цієї старовинної виноробної традиції.

Знання про історичний контекст та методи виготовлення вина пассум не лише розширюють наші знання про стародавні кулінарні практики, але й пов'язує нас з культурною спадщиною, яка впливає на виноробство в Середземномор'ї й нині.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Єрусалимі виявили місце, де Ісус Христос повернув зір сліпому.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше