ілюстрація до притчи про сліпого

В Єрусалимі виявили місце, де Ісус Христос повернув зір сліпому

відкриті джерела

Наразі невідомо, чи буде відкрито це місце для публіки

Археологи виявили святе місце, де за повір'ям Ісус Христос зцілив сліпого, передає "Дивогляд" із посиланням на Express.

Під час археологічних розкопок в Єрусалимі вчені знайшли купіль Сілоам, яка понад 2 тис років була покрита пустелею. Це місце було виявлене спільними зусиллями Ізраїльського управління старожитностей, Ізраїльського управління національних парків та Фонду міста Давида. 

Площа Сілоамського ставка становила 5 тис кв метрів. За допомогою нього Місто Давида отримувало проточну воду. 

"Проведені розкопки в Місті Давида – історичному місці біблійного Єрусалиму-особливо Сілоамської купелі і Дороги паломництва, служать одним із найбільших підтверджень цієї спадщини і тисячолітніх зв'язків євреїв і християн з Єрусалимом. Не просто як питання віри, але і як факт", – сказав Зєєв Оренштейн, директор з міжнародних справ Фонду "Місто Давида".

Так, відповідно до одного з уривків з Євангелія від Іоанна, саме у купелі Сілоан Ісус Христос повернув зір сліпому:

"Не існує півмилі, яка б значила більше для більшої кількості людей, які підтверджують біблійну спадщину Єрусалиму не просто як питання віри, а й насправді", – заявив Оренштейн.

"І, очевидно, живучи в той час, коли так багато біблійної спадщини ставиться під сумнів, - мати можливість розкопати всю цю історичну спадщину та старовину, яка показує, що, будь то євреї чи християни, ви можете побачити це, ви можете доторкнутися до нього, ви могли б пройти по ньому, тому що насправді наша спадщина в Єрусалимі налічує тисячі років, і це не просто питання віри, а факт, розкопаний тут, у Місті Давида", – додав директор з міжнародних справ Фонду "Місто Давида".

Чи буде відкритий Сілоамський басейн для публіки наразі невідомо.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Туреччині пара знайшла стародавні монети з фігурою Ісуса Христа.

Дивіться також відео 5 каналу: На Сумщині мобілізували чоловіка без руки | Міс Всесвіт 2023: Українка потиснула руку рОСІЯНЦІ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ