Coca-Cola

Coca-Cola реєструє свої бренди на росії – як це пояснює компанія

Shutterstock

Компанія подала до Роспатенту три заявки на реєстрацію торгових марок

Американський виробник The Coca-Cola Company, який покинув росію у 2022 році, знову зареєстрував свої товарні знаки на рф. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

Компанія подала до Роспатенту три заявки на реєстрацію однойменних торгових марок, що належать до 32-го і 33-го класів Міжнародної класифікації товарів і послуг, охоплюючи безалкогольні та алкогольні напої, газовану воду та інше.

Згодом у коментарі для "ЕП" представники Coca-Cola пояснили, що ці заявки спрямовані на збереження інтелектуальної власності, оскільки треті сторони по всьому світу вже давно намагаються скористатися репутацією їхніх продуктів. Coca-Cola Ukraine наголосила, що станом на 14 червня 2024 року бізнес компанії на росії залишається призупиненим.

У повідомленні йдеться про те, що активи інтелектуальної власності мають високу цінність і важливе значення для Coca-Cola, і компанія постійно вживає заходів для їх покращення та захисту по всьому світу. Подача заявок на росії призначена для збереження прав на торгові марки.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Starbucks повертається на російський ринок.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ