Повістка

Коли повістку можна проігнорувати – названо 4 причини

Суспільне Черкаси

В інших випадках за ігнорування виклику до військкомату за повісткою можна бути притягненим до адміністративної та кримінальної відповідальності

Під час мобілізації громадяни, які підлягають військовій службі, зобов'язані з'явитися до військкомату після отримання повістки, але є певні поважні причини, коли це можна не зробити. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Волинського ОТЦК та СП в Facebook.

Чоловік може не з'явитися до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) після отримання повістки у таких випадках:

  • перешкода стихійного характеру;
  • хвороба;
  • воєнні дії на відповідній території, їх наслідки чи інші обставини, що унеможливлюють особисту явку до військкомату у встановлений термін;
  • смерть близького родича (батьків, дружини (чоловіка), дитини, рідного брата чи сестри, діда або бабусі), а також близького родича дружини (чоловіка).

У цих випадках чоловік повинен якнайшвидше повідомити ТЦК та СП про причини неприбуття, але не пізніше трьох днів. Потім він повинен з'явитися до військкомату протягом семи днів.

Крім того, поважні причини повинні бути підтверджені документами від відповідних державних органів, установ і організацій. У ТЦК нагадали, що за ігнорування виклику до військкомату за повісткою можна бути притягненим до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Раніше стало відомо, що Кабмін скасував проходження ВЛК для окремих категорій військовозобов'язаних.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ