Військові-медикині

Як каратимуть військовозобов'язаних жінок, які не оновили дані – відповідь ТЦК

5 канал

Наразі в Україні жінок мобілізують лише за їхнім бажанням

Жінок, які підлягають військовому обліку, також будуть штрафувати, якщо вони не оновлять свої дані протягом 60 днів з моменту набрання чинності закону про мобілізацію – сума штрафу становитиме від 17 до 25,5 тис грн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegraf.

"Їх так само можуть штрафувати за порушення правил військового обліку, якщо вони своєчасно не оновлять свої облікові дані. Жінки певних спеціальностей, а це переважно медики, віком від 18 до 60 років повинні стати на військовий облік та отримати військово-обліковий документ", – заявив керівник Кременчуцького районного ТЦК Мирослав Волков.

Він зазначив, що наразі в Україні жінок мобілізують лише за їхнім бажанням. Протягом обов'язкового уточнення облікових даних, яке триватиме до 16 липня, не направляються на медичний огляд військовозобов'язані, які мають право на відстрочку, віком старше 55 років, заброньовані та жінки з дійсними військово-обліковими документами.

Жінкам, які підлягають військовому обліку і не мають дійсного документа, або отримують його вперше, необхідно пройти військово-лікарську комісію.

Раніше "Дивогляд" розповідав про те, з якими захворюваннями не беруть в армію.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ