Магнітна буря

Магнітні бурі в червні-2024: які дати будуть небезпечними

Depositphotos

На початку місяця геомагнітна активність буде низькою, але згодом ситуація зміниться

Магнітні бурі – це збурення магнітного поля Землі, що спричинене спалахами на Сонці. Такі явища впливають на здоров'я людини, а також різноманітні життєві процеси.

Коли чекати на магнітні бурі у червні 2024 – розповідає "Дивогляд" із посиланням на Центр передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США.

Місяць розпочнеться з низької геомагнітної активності. З 1 по 3 число, а також з 8 по 12 червня експерти прогнозують слабкі магнітні бурі.

В середині місяця, 16-22 червня, очікується посилення геомагнітної активності. Магнітні бурі матимуть середню інтенсивність.

Найсильніша геомагнітна буря прогнозується 23 червня, а після цього – з 28 по 30 червня, геомагнітна активність піде на спад.

ЯКИЙ ВПЛИВ МАЮТЬ МАГНІТНІ БУРІ НА ЗДОРОВ'Я

Немає жодного наукового свідчення про те, який вплив мають магнітні бурі на здоров'я людини. Водночас, деякі дослідження продемонстрували погіршення самопочуття у пілотів, пасажирів літаків та космонавтів під час магнітних бурь. Тобто, йдеться про людей, які перебувають на великій висоті від землі.

Також під час магнітної бурі на слабкість і погане самопочуття скаржаться метеочутливі люди.

СИМПТОМИ ПІД ЧАС МАГНІТНОЇ БУРІ

Симптоми магнітної бурі можуть відрізнятися у кожної людини. Найчастіше трапляються наступні:

  • головний біль;
  • запаморочення;
  • нудота і блювота;
  • біль у суглобах і м'язах;
  • висока температура;
  • підвищений тиск;
  • безсоння.

Водночас, серйозне нездужання у такі дні – це рідкість. Для більшості людей магнітні бурі проходять непомітно, без серйозних наслідків для здоров'я.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, коли і що можна планувати у червні 2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ