"Жахливе захворювання": промоутер Ф'юрі прокоментував слова боксера про перемогу Усика через війну в Україні

http://www.eurosport.ru/

Він нагадав, як Ф'юрі раніше оголошував про завершення кар'єри, але потім швидко повертався до боксу

Британський промоутер Френк Воррен, який представляє колишнього чемпіона світу за версією WBC у важкій вазі Тайсона Ф'юрі, прокоментував його слова про те, що судді присудили перемогу Олександру Усику в бою за абсолютного чемпіона через війну в Україні. Про це повідомляє "Дивогляд".

Воррен пояснив, що у Тайсона біполярний розлад, і такі люди зазвичай говорять те, що думають. Він нагадав, що після бою Тайсон поцілував Усика щонайменше тричі в лоб і щоку. Воррен також зазначив, що Ф'юрі раніше оголошував про завершення кар'єри, але потім швидко повертався до боксу.

"Це один із симптомів людей, у яких є це жахливе захворювання", – додав він.

Тайсон Ф'юрі, своєю чергою, зізнався, що не знав, що поступається Олександру Усику за очками. Він сказав, що якби це зрозумів, то одразу нокаутував би його.

Ф'юрі також підкреслив, що для нього найважливіше – отримати гроші та насолодитися боєм. Він подякував Усику за поєдинок, зазначивши, що бій був доволі напруженим.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що з'явилися записки суддів і статистика ударів, які вели під час бою Усика проти Ф'юрі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ