ТЦК та СП

У військовий квиток українців вклеюватимуть VIN-код – що це означає

mil.in.ua

"Наразі опрацьовується нормативно-правова база"

Українським чоловікам вклеюватимуть VIN-код у військовий квиток. Для чого це потрібно і як це працюватиме – розповідає "Дивогляд" із посиланням на Судово-юридичну газету.

Реєстрація "Оберіг" автоматично присвоюватиме військовозобов'язаному ідентифікаційний VIN-код, який вклеюватимуть у військовий квиток. Повідомляється, що це необхідно для того, щоб під час перевірки документів працівники ТЦК чи поліції могли побачити, чи оновив громадянин свої дані.

Якщо VIN-код буде відсутній у військовому квитку чи іншому військово-обліковому документі, це означатиме, що особа не оновлювала даних у ТЦК.

"Наразі опрацьовується нормативно-правова база, за якою будуть видавати єдиний документ для військовозобов'язаного за єдиною формою. З набранням чинності нової постанови Кабміну громадянам, у яких немає військово-облікового документу, видаватиметься документ нового зразка. Разом з тим, документи "старої" форми залишаться чинними, але у них будуть внесені відповідні відмітки про оновлення даних тощо", – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Німеччині спростили процедуру отримання громадянства, тож деякі українські біженці можуть отримати паспорт менше, ніж за рік.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ