Свічка

Відключення світла 15 травня – нова заява ДТЕК

Pixabay

Енергопостачання для критичних об'єктів не було припинено

Сьогодні, 15 травня, в період з 6:40 до 09:00, Диспетчерський центр "Укренерго" використовував контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів у всіх областях України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на НЕК "Укренерго".

Там зазначили, що енергопостачання для критичних об'єктів не було припинено. Причиною є зростання дефіциту електроенергії внаслідок збільшення споживання через похолодання та наслідки російських обстрілів.

Також протягом сьогоднішньої доби, з 00:00 до 24:00, будуть діяти графіки обмеження потужності для промислових споживачів.

Крім того, у ДТЕК повідомили, що екстрені відключення було скасовано. Так, станом на 09:00 екстрені відключення в Києві, Київській області, на Одещині, Донеччині та Дніпропетровщині скасовано.

Енергетики повертають світло в усі домівки. Українців закликають продовжувати розумно споживати електрику, бо ситуація в енергосистемі залишається вкрай важкою.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як підготуватися до тривалих відключень світла.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ