Тотальний блекаут в Україні – у Міненерго розповіли, на що чекати українцям

фото portal.lviv.ua

"Немає ніяких сумнівів у тому, що атаки будуть продовжуватися"

Енергетична інфраструктура України зазнає серйозних руйнувань в результаті повітряних атак дронів та ракет. Чи означає це, що у регіонах країни настане тотальний блекаут – розповів міністр енергетики Герман Галущенко, передає "Дивогляд".

В ефірі телемарафону "Єдині новини" чиновник відмітив, що повітряні атаки з боку російської армії на Україну продовжаться. Це може дестабілізувати енергетичну систему держави і призвести до відключень світла. 

Разом із цим, міністр енергетики відмітив, що тотального блекауту вдасться уникнути.

"На жаль, немає ніяких сумнівів у тому, що атаки будуть продовжуватися. Безумовно, лівобережна частина України більш вразлива через низку причин. Зараз дуже багато з’явилося експертів, і всі все знають, що от все, завтра буде блекаут і тотальна буде катастрофа. Це все брехня і неправда. Тотального блекауту у країні не буде", – запевнив Галущенко.

Попри це, міністр закликав українців заздалегідь готуватися до різних можливих сценаріїв розвитку подій.

"Безумовно, краще бути готовими до розвитку будь-яких сценаріїв. Але ми і енергетики взагалі роблять все, щоб ці сценарії ніколи не реалізувалися. І як показує досвід минулого календарного року, ми своїх слів дотрималися", – сказав очільник Міненерго.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Міненерго прокоментували ймовірність масових відключень світла в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ