Телемарафон "Єдині новини"

Як українські ветерани ставляться до телемарафону – дослідження

Детектор Медіа

Тільки 21% опитаних учасників війни використовують телемарафон, як джерело новин

Українські ветерани війни виявляють менший інтерес і негативніше ставлення до телемарафону порівняно зі звичайними мешканцями країни. Відсоток військових, які користуються "Єдиними новинами", як джерелом інформації, на 10% менший, ніж серед всього населення України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на дослідження "Індекс медіаграмотності українців", проведеного "Детектора медіа".

"Через прикрашання дійсності та відсутність різних точок зору у "Єдиних новинах" 82% опитаних українських захисників, за їхнім зізнанням, змушені шукати інформацію в інших джерелах. Серед усіх українців ця частка складає 74%", – йдеться у дослідженні.

Позитивне ставлення до телемарафону виявляють лише 20% ветеранів, що менше, ніж 28% загальної аудиторії. Ще 31% відзначають "Єдині новини", як комбінацію позитивних та негативних емоцій.

Крім того, ветерани рідше за інших українців дивляться національний телемарафон. Тільки 21% опитаних учасників війни використовують "Єдині новини", як джерело новин.

Дослідження також показало, що індекс медіаграмотності серед всієї аудиторії медіа в Україні показує, що лише 31% українців отримують інформацію з телемарафону, що на 10% менше, ніж у 2022 році.

Раніше опитування показало, що серед українців продовжує знижуватися рівень довіри до телемарафону.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ