Соцопитування

Не війна: українці назвали найбільшу загрозу для майбутнього України – опитування

Shutterstock

Громадяни занепокоєні корупцією в органах державної влади

В Україні вже понад два роки тривають активні бойові дії. Однак, як показало дослідження, найбільшу загрозу для нації українці вбачають зовсім не у збройній агресії, а у поведінці державної влади, передає "Дивогляд".

Соціологічна група "Рейтинг" провела опитування у лютому 2024 року, результати якого продемонстрували, що більшість наших громадян вважають корупцію у владі небезпечнішою для розвитку держави за бойові дії. Так, 51% українців вбачають загрозу у корупції в органах державної влади, а 46% – у збройному конфлікті.

Ще 11% опитаних переконані, що значну загрозу для розвитку держави становить економічна криза та її наслідки (інфляція, підвищення цін та погіршення рівня життя).

Також 10% українців вбачають загрозу для розвитку країни у недостатній кількості кваліфікованих менеджерів в уряді та у державних установах, а ще 4% – у безвідповідальності влади.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що 88% українських біженців хочуть залишитися у Польщі ще на пів року.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ