Мрія стала жахіттям: двоє людей впали з висоти 4,5 км, але не загинули – відео та деталі історії

Жінка вижила після падіння з висоти 4,5 км, коли її парашут не розкрився під час стрибка. Після цього вона поділилася своєю історією про те, як ця ситуація змінила її життя назавжди

Емма Кері з Австралії почала радикально змінювати своє життя, коли вирішила здійснити свою мрію про стрибок з парашутом у швейцарських Альпах, додавши її до свого списку мрій. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Ця подія допомогла жінці переосмислити своє життя 

Однак цей досвід швидко перетворився на жах – вже за мить після стрибка з літака. Щойно Емма покинула літак, виникли проблеми парашутом, і вони разом з інструктором почали стрімко падати.

Попри те, що австралійка пролетіла 4,5 км, вона вижила, хоча й стала паралізованою нижче пояса, і лікарі сказали, що ймовірно, вона ніколи не зможе ходити знову. Емма залишалася свідомою протягом усього цього часу, що означає, що її пам'ять про той день і подію залишалася ясною.

"Я не втратила свідомість. Тому я пам'ятаю падіння, пам'ятаю приземлення, пам'ятаю момент, коли зрозуміла, що затримало мене – все це. Першим, що я відчула, коли вдарилася об землю, був неймовірний біль у всьому тілі. Я не могла зрозуміти, звідки він прийшов, я ніколи не відчувала нічого подібного", – поділилася вона.

На місце події викликали рятувальний вертоліт, який доправив Емму та її інструктора, який також вижив, до лікарні, де її прооперували на спині та зламаному тазі.

За словами жінки, завдяки спогадам про цей жахливий стрибок вона ще більше вдячною за життя. Вона сказала, що думала, що залишилося жити всього 10 секунд, і це змінило її сприйняття світу.

"Я знаю, як це відчувається. Думати, що мені залишилося жити лише 10 секунд, а тепер я отримую решту життя, яким би воно не було, тому я думаю, що насправді дуже добре мати цей спогад, тому що він допомагає мені бути вдячною. Життя дійсно змінилося від того моменту, і я також відчуваю, що кожен день з тієї дати – це додатковий час, який я можу прожити, тому я повинна святкувати це", – розповіла вона.

Хоча лікарі прогнозували параліч для Емми, вона почала поступово відновлювати відчуття в ногах і вчитися ходити знову. Після цього досвіду Емма написала книгу про своє вражаюче одужання, сподіваючись, що вона надихне інших на насичене життя.

"Я вважаю, що пам'ять про падіння, хоча вона з'єднана з травмою, допомогла мені величезно, бо я відчула глибоке розчарування, що мені залишилося жити недовго, і скільки я хотіла ще зробити. Тому, коли я вижила, навіть за таких складних умов, я відчула, що мені дуже пощастило, що я все ще тут", – додала вона.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, як у Карпатах чоловік впав з 80-метрової висоти та вижив.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше