Кейт Міддлтон і Меган Маркл

Меган Маркл заздрила Кейт Міддлтон через "тісний зв'язок" з принцем Гаррі

stylecaster.com

У своїх мемуарах Гаррі назвав принцесу Уельську сестрою

Меган Маркл "неймовірно заздрила" Кейт Міддлтон і "сильно ревнувала", коли її чоловік – принц Гаррі, у своїх мемуарах розповів про "тісний зв’язок" з принцесою Уельською. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Daily Mirror.

Королівська письменниця Інгрід Сьюард розповіла, що герцогиння Сассекська дуже ревнувала свого чоловіка до дружини його брата. Це почуття ще більше посилилося після того, як у своїх мемуарах Гарррі описав Кейт Міддлтон як "сестру, якої я ніколи не мав і яку завжди хотів".

"Побачивши близькі стосунки Гаррі з Кейт, у Меган могло виникнути почуття заздрості та незахищеності, змусивши її відчути, що їй доводиться змагатися за його увагу та прихильність", – пояснює експерт зі стосунків Луелла Олдерсон.

За словми жінки, Меган Маркл також "бісило" і те, що до Кейт завжди було більше уваги з боку світових ЗМІ та публіки. Однак, варто відмітити, що новина про одруження і саме весілля Гаррі та Меган викликало справжній ажіотаж у всьому світі.

Весілля Меган Маркл та Принца Гаррі
Весілля Меган Маркл та Принца Гаррі
Фото: Shutterstock

"Постійна увага засобів масової інформації та порівняння посилили почуття конкуренції. Незалежно від того, наскільки впевненою може бути жінка, але порівнювати її з кимось на регулярній основі… Це може бути боляче. Громадськість обожнює Кейт. І це викликало у Меган відчуття, що вона повинна відповідати певним стандартам", – додає Олдерсон.

За словами жінки, "постійне змагання та порівняння з кимось, особливо коли вони є близькими родичами, можуть створити токсичну атмосферу та ускладнити двом людям можливість мати справжній родинний зв’язок".

"Зрештою, важливо пам'ятати, що обидві жінки – люди і можуть мати власні невпевненості та вразливості, які могли вплинути на їхні стосунки. Імовірно, у стосунках Кейт і Меган є багато нюансів і складнощів, які ми ніколи не зрозуміємо повністю", – резюмувала Луелла.

Нагадаєм, раніше "Дивогляд" розповідав, що Меган Маркл і принц Гаррі приватно зв'язалися з Кейт Міддлтон після новини про її хворобу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ