Знаки питання

Головні невдахи 2023 року – хто став переможцем

YouTube / VideoEffect

Плани онука Єлизавети ІІ пішли не за сценарієм 

За версією галузевої Біблії The Hollywood Reporter головними невдахами 2023 року стали принц Гаррі та Меган Маркл. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Independent.

Пара вирішила покинути життя у королівській родині та церемоніальну державну службу задля того, щоб заробляти гроші завдяки своєму статусу знаменитостей у США. Однак вони не досягли значних успіхів.

Журнал висміяв "плаксивий" серіал на Netflix "Гаррі та Меган", нудну біографію онука Єлизавети ІІ "Запасний" та подкаст Меган Archetypes, який закрив Spotify після всього лише одного сезону.

Також згадується те, як над ними покепкували в мультсеріалі "Південний парк", зокрема в епізоді "Всесвітній тур конфіденційності". Автори проєкту висміяли Гаррі та Меган, яка скаржилися на вторгнення ЗМІ, однак натомість наполегливо продовжували шукати уваги.

"Бренд Гаррі та Меган перетворився на священну бульбашку, яка так і просила, щоб її лопнули, А Південний парк був шпилькою", – йдеться у матеріалі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, чи позбавить король Чарльз III всіх титулів Гаррі та Меган.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ