принц Гаррі та Меган Маркл

Меган Маркл і принц Гаррі приватно зв'язалися з Кейт Міддлтон після новини про її хворобу

Shutterstock

Гаррі та Меган плекають надію, що принцесі вдасться швидко одужати

Новина про те, що Кейт Міддлтон має онкологію сколихнула весь світ. Це стало несподіванкою не лише для громадськості, але й для членів королівської родини. 

Зокрема, принц Гаррі та Меган Маркл, які також не знали про хворобу принцеси Уельської, публічно звернулися до Кейт Міддлтон, передає "Дивогляд" із посиланням на Instagram Меган Маркл.

Принц Гаррі та Меган Маркл, які разом зі своїми дітьми кілька років тому переїхали до США, побажали сил і міцного здоров'я Кейт Міддлтон, яка зараз проходить профілактичну хіміотерапію. Гаррі та Меган плекають надію, що принцесі вдасться швидко одужати.

 

"Ми бажаємо здоров'я та зцілення Кейт і її сім'ї, і сподіваємось, що вони зможуть зробити це в приватному порядку та спокої", – зазначило зіркове подружжя.

Інсайдери повідомляють, що після новини про хворобу принцеси вони начебто приватно зв'язалися та поспілкувалися з родиною Уельських.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Чарльз III може помиритися з Гаррі та Меган, але є нюанс.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше