Курячі яйця

Задача з яйцями, яка не кожному під силу – фото

Shutterstock

Такі ігри та вправи для тренування мозку чудово підходять для покращення пам'яті та концентрації уваги

Тільки 5% людей, які вміють думати нестандартно, можуть впоратися з цією хитрою головоломкою, яка, здавалося б, дуже проста: визначити кількість яєць у коробці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Такі ігри та вправи для тренування мозку чудово підходять для покращення пам'яті та концентрації уваги. Витрачаючи час на ці захоплюючі тести, ви можете активувати свій мозок та розвивати його в іншому напрямку. Крім того, візуальні головоломки чудово розважають.

Фотографія, на якій зображена звичайна коробка з яйцями, насправді приховує хитру загадку. Яйця розміщені в ній у чотирьох шарах. За допомогою доступної інформації люди повинні точно визначити, скільки яєць знаходиться в коробці. Проте ця головоломка не настільки проста, як може здатися.

Яйця
Яйця
Фото: The Sun

У коробці знаходяться чотири шари яєць: сім у нижньому, п'ять у верхньому та три разом із одним в інших верхніх шарах. Якщо дивитися на картину тільки збоку, може здатися, що на ній зображено всього 16 яєць. З фотографії видно лише передню частину коробки.

95% людей не можуть визначити кількість яєць правильно з першого разу, тоді як лише 5% можуть похвалитися високим рівнем інтелекту. Гравцям потрібно врахувати ту частину коробки, яку вони не можуть побачити.

Якщо припустити, що коробка має форму квадрата, на дні якого розміщені чотири яйця у ряд, то в нижньому шарі буде 16 яєць. На наступному рівні яйця розташовані три на три, що додає до суми ще дев'ять.

Передостанній шар містить чотири яйця, а останній – одне. Отже, загалом отримуємо 30 яєць.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як швидко зрозуміти ступінь готовності вареного яйця.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ