Радість

Дізнайтеся, чого вам не вистачає для щастя: новий психологічний тест

Shutterstock

Якщо вам здається, що ви застрягли на одному місці або переживаєте творчий застій, можливо, у вашому житті не вистачає новизни

Щоб виявити, які саме зміни подарують вам відчуття легкості, рекомендуємо пройти психологічний тест. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Meta.

Погляньте на картинку та виберіть листівку, що приваблює вас найбільше. Ваш вибір вказує на зміни, які принесуть вам щастя.

Листівка
Листівка
Фото: meta.ua

Інтерпретація вашого вибору:

  • Переїзд до іншої країни. Чи відчуваєте ви іноді, що ваше місце не тут? Можливо, це дійсно так. Якщо життя в великому місті викликає у вас тривогу, то, можливо, слід звернути увагу на місця, де життя тече спокійніше.
  • Новий знайомий. Зі старими друзями у вас не складається. Ви часто ловите себе на суперечках через ніщо і не розумієте, чому це відбувається. Причиною є зміна ваших життєвих орієнтирів і цілей, що призвело до втрати спільної мови. Новий знайомий, який поділяє ваші погляди, зможе заповнити виниклу порожнечу.
  • Сюрприз для когось особливого чи друзів. Ви постійно чекаєте на момент, коли хтось зробить вам приємний сюрприз, але чи робили ви подібне для інших? Чи заходили ви колись несподівано до друга з його улюбленими ласощами для спільного перегляду фільму? Якщо ні, саме час це змінити.
  • Нове захоплення. Важливо мати місце, куди можна втекти від повсякденних турбот, непростих розмов або стресу від навчання чи роботи. Захоплення може стати тим самим притулком, де ви знайдете відпочинок і нові сили.

Раніше "Дивогляд" розповідав про психологічний тест, який допоможе зрозуміти, чи працює ваша інтуїція.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ