Україна та Німеччина

У Німеччині пропонують позбавити виплат чоловіків-біженців з України

Shutterstock

На початок поточного року у Німеччині перебувало 209 842 громадян України чоловічої статі

У Німеччині українських чоловіків-біженців пропонують позбавили соціальних виплат, передає "Дивогляд" із посиланням на Berliner Zeitung.

Відповідну ініціативу висунув депутат німецького парламенту від опозиційної партії Християнський демократичний союз Флоріан Хан. Він закликав позбавити виплат українських чоловіків, які перебувають на території Німеччини і мають статус біженця.

За словами чиновника, виплати німецького уряду біженцям – це додатковий стимул уникати виконання обов'язку із захисту своєї країни.

"Сигнальний ефект для українців буде поганим, коли ми говоримо про войовничість, з одного боку, але, з іншого боку, опосередковано шкодить волі до захисту", – сказав Хан.

Щоправда, більшість депутатів Бундестагу не підтримали такий заклик Флоріана Хана. Зокрема, депутат Бундестагу від Вільної демократичної партії Александер Мюллер наголосив на тому, що всі біженці, які мають право перебувати у Німеччині, повинні отримувати додаткові пільги незалежно від їхнього громадянства і статі.

За даними Міністерства внутрішніх справ ФРН, станом на січень 2024 року у Німеччині перебувало 209 842 громадян України чоловічої статі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Німеччині жорстоко вбили біженку з України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ