Дуб

Екологічне поховання: опис процедури промесії, яка вас здивує

Depositphotos

Практики поховань еволюціонують разом із суспільством, адаптуючись до новітніх технологій

Блогер Alekó Sokurashvili ділиться інформацією про промесію, відому як екологічне поховання. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його TikTok.

Цей метод передбачає заморожування тіла померлого в рідкому азоті при температурі мінус 196 градусів, а далі його розбивають на дрібні частини за допомогою вібрацій ультразвуку. Наступний крок – сушіння залишків у вакуумі, що дозволяє видалити всю воду та непотрібні елементи, такі як металеві імплантати та протези.

Потім ці залишки поміщають у біорозкладну урну, виготовлену з природних матеріалів, як-от крохмаль, картопля та кукурудза, і ховають у землю. Через 6-12 місяців вони повністю розкладаються, не шкодячи навколишньому середовищу, а на їх місці можна посадити дерево, якому попіл послужить органічним добривом.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у Харківській області дитина натрапила на дивні кістки, які виявилися унікальним похованням віком понад 3 тисячі років.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ