Анатолій Тимощук

Зрадник Тимощук хоче продовжувати судитися проти УАФ – подробиці

Фото з відкритих джерел

Названо дату розгляду справи

Розгляд справи, ініційованої колишнім українським футболістом Анатолієм Тимощуком проти Футбольної асоціації України, запланований на 22 квітня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Спортивний арбітражний суд.

Суд, розташований у місті Лозанна (Швейцарія), не став уточнювати жодних додаткових деталей, окрім дати.

Зазначимо, що ще перед початком війни Анатолій Тимощук виїхав на росію, де продовжив свою професійну діяльність, більшу частину якої провів у "Зеніті" (санкт-петербург). На початку повномасштабного російського вторгнення він перебував на посаді асистента головного тренера в цій команді.

Відсутність публічної критики російської агресії з боку Тимощука спонукала УАФ застосувати до нього санкції, включаючи позбавлення національних футбольних звань та виключення з офіційного реєстру гравців збірних команд. УАФ також ініціювала процес позбавлення Тимощука державних нагород, що призвело до його фактичного вилучення з історії українського футболу.

Згодом до Тимощука були застосовані санкції Ради національної безпеки та оборони України, що призвело до блокування його активів в Україні та заборони на в'їзд на територію країни.

Після того, як спроба оскаржити втрату футбольних нагород і титулів через Апеляційний комітет УАФ не увінчалася успіхом, Тимощук звернувся до Міжнародного спортивного арбітражного суду в Лозанні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що колишній гравець молодіжної збірної України перейшов в російський клуб.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ