Боснія і Герцоговина

Тренер збірної Боснії та Герцеговини скандально висловився про війну в Україні

24tv.ua

"Ситуація та проблеми в Україні – це їхні проблеми"

Головний тренер національної команди Боснії та Герцеговини, Саво Милошевич, скандально висловився щодо очікувань від півфінальної гри плей-оф за право участі у Євро-2024 проти України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Federalna.

Сербський тренер підкреслив важливість того, щоб його команда зосередилася виключно на грі, не дозволяючи зовнішнім факторам, включаючи війну в Україні, відволікати їх.

Він висловив переконання, що за умови правильного виконання плану гри, його команда має всі шанси потрапити на чемпіонат Європи, зазначивши, що гравці розуміють необхідність вкладати максимум зусиль.

Милошевич також заявив, що керування національною командою є престижним завданням, яке він вважає своїм особистим викликом, виходячи з того, що народився в Боснії та Герцеговині, і він отримує задоволення від цієї роботи.

Попри не надто позитивні результати останніх ігор, тренер залишається впевненим у своїй команді, підкреслюючи, що минулі матчі були частиною підготовки до майбутніх викликів.

"Наразі ситуація в Україні така, якою є. Я вважаю, що нам варто постаратися зосередитись лише на тому, що відбуватиметься на полі. Ситуація та проблеми в Україні – це їхні проблеми. Суддівство нас не повинно цікавити, нічого, крім того, що нам потрібно робити на полі", – заявив він.

Тренер також вважає, що з точки зору індивідуальних якостей українська команда не переважає, і ключ до успіху лежить у командній роботі та правильній тактиці, наголошуючи на важливості розв'язання проблем всередині колективу.

Слід зазначити, що у 2008 році Саво Милошевич був гравцем російського клубу "Рубін".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що колишній гравець молодіжної збірної України перейшов в російський клуб.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ