Свічка пам'яті

На фронті загинув багаторазовий чемпіон України Дмитро Губанов

Shutterstock

Він перестав виходити на зв'язок влітку

Дмитро Губанов, відомий за свої досягнення у веслуванні, включаючи багаторазове чемпіонство в Україні та бронзову медаль на юніорському чемпіонаті Європи, віддав своє життя у боротьбі проти російських окупантів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку Національного олімпійського комітету (НОК).

З моменту, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення, Губанов приєднався до Збройних Сил України. У віці 28 років він активно брав участь у важких зіткненнях на східних фронтах України.

Дмитро Губанов не тільки здобув звання майстра спорту України, але й кілька разів ставав чемпіоном країни. Він також виборов бронзу на європейському чемпіонаті серед юніорів до 19 років і пробився до фіналу світового чемпіонату серед молоді до 23 років.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Фото: НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team

"Він перестав виходити на зв'язок влітку, 2 серпня 2023 року. На жаль, про його загибель стало відомо лише зараз, після довгих місяців очікування і надії. У Дмитра залишилася кохана дружина та донька. Олімпійська родина України щиро співчуває родині, близьким та друзям спортсмена. Разом з усіма вами поділяємо горе, підтримуємо у годину скорботи. Світла та вічна пам'ять Герою!", – йдеться у повідомленні НОК.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у боях загинув чемпіон світу та Європи з паверліфтингу Олександр Білоконь.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ