українці, біженці, переселенці

В Україні скасують виплати для деяких категорій ВПО вже з 1 березня

Shutterstock

Для декого фінансову допомогу подовжать автоматично

В Україні для деяких категорій переселенців скасують виплати вже з 1 березня. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Мінсоцполітики.

Заступниця міністра соціальної політики Дарина Марчак розповіла, що з 1 березня перелік ВПО, які зможуть отримувати виплати скоротиться. Фінансову допомогу продовж 6 місяців продовжать надавати пенсіонерам, особам з інвалідністю та дітям-сиротам.

Однак, для того, щоб пенсіонер зміг отримувати виплати, його дохід має бути меншим ніж чотири прожиткових мінімуми – 9 444 грн.

Кому треба додатково подати заявку на поновлення виплат

  • родини, які проживають в зоні бойових дій і у них є діти;
  • родини, які проживають на умовно безпечній території і їх діти через певні причини не можуть навчатися в форматі офлайн – батьки мають за ними наглядати і не можуть працевлаштуватися;
  • родини, в яких є працездатні особи, які зробили кроки, щоб знайти роботу, наприклад, встали на облік в центрі зайнятості;
  • ті, хто знайшов роботу.

Для кого з ВПО скасували виплати

Дарина Марчак відмітила, що фінансову допомогу від держави більше не отримають "дорослі люди працездатного віку, у яких немає дітей і які не працюють". На виплати можуть претендувати всі з переліку вище, якщо дохід однієї особи при цьому не перевищує прожитковий мінімум.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні розширили допомогу для ВПО та біженців, але є умови.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше