Біткоїн

Біткоїн вперше з кінця 2021 року перевищив ціну $50 тисяч – чим це обумовлено

5 канал / Час. Підсумки тижня

Вартість криптовалюти може перевищити історичний максимум

Вартість біткоїна, яка є найвідомішою криптовалютою на глобальному ринку, виросла на 10% в порівнянні з показниками останнього робочого дня тижня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на показники криптовалютних бірж.

До вечора понеділка, 12 лютого, ціна біткоїна перевищила позначку в $50 тисяч. Аналітики пов'язують подорожчання з ослабленням фінансової політики Китаю, що спонукало інвесторів до збільшення інвестицій в активи, зокрема у криптовалюти.

Біткоїн досяг подібної вартості в останній раз у кінці 2021 року. Експерти висловлюють думку, що утримання ціни на такому високому рівні протягом декількох наступних днів може спричинити подальше збільшення її вартості. Існує ймовірність, що вартість криптовалюти перевищить історичний максимум у $69 тисяч.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Bitcoin вперше від 2022 року піднявся вище $45 тисяч, а також про те, за якої умови ціна може знову впасти.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ