Крило літака

Чоловік відчинив двері літака та був затриманий, але пасажири назвали його героєм

Ross Parmly / Unsplash

Пасажири кажуть, що затриманий чоловік врятував їм життя

У Мексиці поліція заарештувала пасажира літака, який вирішив відчинити аварійні двері та пройти до крила. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Літак, який мав летіти у Гватемалу, 25 січня застряг на кілька годин на злітній смузі. Рейс Aeromexico, який мав вилетіти з Мехіко, було затримано через проблеми з технічним обслуговуванням.

На ньому не було кондиціонерів і води для пасажирів, що обурило останніх. Тоді один із мандрівників вирішив відчинити аварійні двері, що не завдало жодної шкоди оточуючим.

Втім, його за це затримала поліція. У відповідь на це пасажири у спільній заяві підтримали чоловіка та заявили, що він їх врятував.

"Всі пасажири заявляють, що пасажир на борту, який відчинив аварійні двері, зробив це для захисту всіх і за підтримки всіх, оскільки затримка та нестача повітря створили небезпечні умови для здоров'я пасажирів. Він урятував нам життя", – заявили пасажири.

Наразі невідомо, чи висунули звинувачення чоловікові.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США пілот намагався вбити всіх пасажирів на борту літака.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ