Icon of the Seas

Найбільший круїзний лайнер вирушив у перший рейс і отримав критику навздогін – відео

Фото з відкритих джерел

Лайнер вміщає до 7,6 тисячі пасажирів і 2350 членів екіпажу

У США відправився у перший рейс найбільший у світі круїзний лайнер Icon of the Seas, що обурило деяких екологів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Associated Press і BBC

Судно від Royal Caribbean's вирушило зі штату Флорида з порту Маямі. Подорож триватиме 7 днів, протягом яких лайнер відвідає прибережні частини островів у тропіках.

Довжина Icon of the Seas від носа до корми становить 365 метрів, що порівнюється з чотирма міськими кварталами. Лайнер вміщує до 7,6 тисячі пасажирів і 2350 членів екіпажу.

На борту знаходиться 20 палуб, розділених на 8 "районів". Там можна знайти понад 40 ресторанів, барів та лаундж-зон, 7 басейнів, 6 водних гірок, ковзанку та театр.

"Це кульмінація більш ніж 50 років мрій та інновацій. Це ідеальний сімейний відпочинок для кількох поколінь", – заявив президент і головний виконавчий директор Royal Caribbean Group, Джейсон Ліберті.

Однак ця подія обурила екологів. Так, за словами директора морської програми Міжнародної ради з чистого транспорту Браяна Комера, такий лайнер є кроком у неправильному напрямку, бо подібні судна викидають  в атмосферу зріджений природний газ. У викидах міститься метан, який посилює парниковий ефект.

"За нашими оцінками, використання зрідженого природного газу як суднового палива продукує на 120% більше викидів парникових газів, ніж судновий газойль", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що знайдена на круїзному лайнері кішка дивом уникнула смерті.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ