японський авіаносець

У Тихому океані на глибині понад 5 тис метрів виявили японський авіаносець часів Другої світової війни – відео

YouTube / EVNautilus

"Сьогоднішній світ і завтрашні відкриття побудовані на жертвах війни"

У Тихому океані на глибині понад 5 тис метрів дослідники виявили затонулий японський корабель часів Другої світової війни, передає "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

На початку вересня міжнародна група науковців зі США та Японії  оглянула Південно-східні води біля Острова Мідвей у Тихому океані з використанням підводних човнів та автономного підводного апарату з гідролокатором (АНПА). Апарати занурювали на глибину понад 5100 метрів.

Саме на такій глибині експерти виявили затонулий ще 80 років тому японський авіаносець, який потопили ВМС США під час Другої світової війни. До вересня цього року єдиним старим морським судном вважався американський авіаносець USS Yorktown, який виявили у 1998 році.

 

У 2019 році мореплавці знайшли кораблі "Кага" і "Акагі". Другий з них затонув під час битви за Мідвей у 1942 році, під час чого загинули близько двох тисяч японських військових. На носі "Акагі" можна побачити імператорську хризантему з видимими кулеметами. 

Обидва кораблі були знайдені на глибині понад 5,4 тис метрів у Національному морському пам'ятнику природи Папаханаумокуакеа. Це місце вважається найбільшою морською заповідною територією у світі.

"Сьогоднішній світ і завтрашні відкриття побудовані на жертвах війни", – заявили в японському посольстві.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на дні моря виявили судно, яке затонуло за часів Другої світової війни.

Дивіться також відео 5 каналу: ЧОГО ЧЕКАТИ ВЗИМКУ? До російських атак готові краще. Але резервів маємо менше. Геннадій Рябцев

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ