Марки "Русскій воєнний корабль, іді ... !"

Поштова марка "Русскій воєнний корабль, іді…!" здобула міжнародну нагороду

Укрпошта

"За унікальну і безпрецедентну реакцію на російську агресію та особливу ідею втілення"

Поштова марка "Русскій воєнний корабль, іді…!" здобула нагороду міжнародної філателістичної мистецької премії "Азіаго" в Італії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Укрпошту".

За звання найкращої марки змагалися 35 країн-учасниць, а урочисту церемонію та вручення нагород провели 23 липня на муніципальній площі Азіаго у провінції Віченца. Нагороду для "Укрпошти" отримав Генеральний консул Андрій Картиш.

"Таку високу відзнаку Укрпошта отримала за унікальну і безпрецедентну реакцію на російську агресію та особливу ідею втілення. Замість традиційного звернення до зброї, сцен боротьби, використання символіки та образів, пов'язаних з війною, на поштовій марці "русскій воєнний корабль, іді…!" зображено зрозумілий кожному жест, яким український військовий апелює до ворога на пропозицію здатися", – йдеться у заяві.

Також у компанії нагадали, що українські поштові марки неодноразово відзначала світова філателістична спільнота, на що вказують їхні численні нагороди. Так, у червні 2023 року Укрпошта отримала відзнаку престижної премії "World Post & Parcel Awards 2023" і стала кращою в категорії "Філателістична кампанія 2022 року".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що "Укрпошта" присвятила новий мерч СБУ.

Дивіться також відео 5 каналу: "рУzZzкій" - ЦЕ ДІАГНОЗ! || БУМЕРАНГ БАНДЕРИ. Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ