Підводне дослідження

Морські археологи знайшли корабель, якому 2,3 тисячі років – фото

egyptindependent.com

Поблизу нього знаходилося багато амфор

У Єгипті морським археологам вдалося знайти залишки корабля, який затонув у III столітті до нашої ери в Середземному морі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Egypt Independent.

Відкриття зробили на відстані близько 650 метрів від пляжу Ель-Аламейн. За словами очільника сектору єгипетських старожитностей при Вищій раді старожитностей Аймана Ашмаві, під час дослідження археологи знайшли частини дерева затонулого корабля та численні гончарні вироби.

Зокрема, серед них були привезені з острова Родос (Греція) амфори, в яких у давні часи зберігали та транспортували вино. Ці глечики були на затонулому острові поблизу корабля.

Судячи з усього, судно, яке виконувало комерційний рейс, пішло під воду внаслідок зіткнення із сушею. Завдяки цій знахідці у вчених з'явилася база нових доказів щодо статусу Єгипту і цього регіону з торговельної, економічної та туристичної точок зору.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені знайшли зброю бронзового віку, виготовлену з інопланетного матеріалу.

Дивіться також відео 5 каналу: Унікальний випадок для України! Двом дівчатам зробили пересадку серця. Який настрій у пацієнток?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ