"Київстар" зазнав збитків у 3,6 млрд грн через масштабну атаку в грудні 2023 року

dt.ua

В абонентів кілька днів був відсутній мобільний зв'язок та доступ до інтернету

Український мобільний оператор "Київстар" зазнав збитків у 3,6 млрд грн через масштабну кібератаку, передає "Дивогляд" із посиланням на материнську компанію "Київстар" Veon Ltd.

У грудні 2023 року мобільний оператор "Київстар" зазнав потужної атаки, через яку в абонентів кілька днів був відсутній мобільний зв'язок та доступ до інтернету. Офіційний сайт компанії також не функціонував.

Разом із цим, абоненти не могли переключитися на національний роумінг, оскільки через збої у роботі мережа "Київстару" не могла передати інформацію про користувачів іншим операторам.

Як компенсацію за непередбачені незручності, "Київстар" скасував для своїх клієнтів місячну плату за надання послуг. Разом із цим, у компанії не передбачають суттєвого впливу на фінансові показники за 2023 рік через витрати на відновлення послуг, заміну втраченого обладнання або компенсацію зовнішнім консультантам і партнерам.

Відновлення мобільного та інтернет-зв'язку "Київстар" відбувалося у кілька етапів. Наразі компанія продовжує роботи з лагодження системи та планує продовжити компенсації своїм клієнтам у найближчі кілька місяців.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи зберігати в Україні нацроумінг після війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ