Голосування

Збій у роботі "Київстар": українців попередили про шахраїв

Shutterstock

Абонентів закликають довіряти тільки офіційній інформації

У компанії Kyivstar розповіли про активізацію шахраїв на тлі збоїв у роботі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу.

Останнім часом у різних месенджерах активізувались шахраї, тому українців закликають довіряти тільки офіційній інформації. Нові оновлення про компенсації та терміни відновлення мережі повідомлятимуть офіційні сторінки компанії.

"Застерігаємо вас не ділитися номерами телефонів та особистими даними з підозрілими людьми, вони можуть виявитись шахраями", – додали у "Київстар".

Дещо раніше компанія повідомила, що фахівці частково відновили роботу послуг фіксованого зв'язку та працюють над відновленням інших послуг.

Відновлення сервісів може відбуватись поступово. Коли робота стабілізується, то всі абоненти та корпоративні клієнти, які через хакерську атаку не змогли скористатись сервісами компанії, обов'язково отримають компенсації.

Раніше ми розповідали, що відомо про хакерську атаку на "Київстар".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ