Картки Monobank

Monobank запускає новий інструмент Basa для "монетизації творчості"

Shutterstock

"Це інструмент отримання легального заробітку для авторів контенту"

Monobank запустив бета-тест інструмента "База", який спрямований на "монетизацію творчості". Про це заявив співзасновник мобільного банку Олег Гороховський, передає "Дивогляд".

У Monobank заявили, що "База – це інструмент отримання легального заробітку для авторів контенту". За словами Гороховського, новий сервіс – це "Patreon на мінімалках".

"Є неочевидна проблема: у стримерів немає нормального сервісу для підписок і донейтів як легального заробітку. Відтепер їм не треба отримувати гроші в конверті", – коментує Гороховський.

Так, при використанні "Бази" користувач може підписатися на ФОП і надіслати донат стрімеру. Інструмент передбачає підписки різних рівнів, а також дозволяє виводити QR-код та анімацію донейтів на стрім. Тариф за донати та підписки становить 3%.

інструмент "База" від Monobank
інструмент "База" від Monobank
Фото: Олег Гороховський / Facebook
  • Умови для використання "Бази"

Для того, щоб почати користуватися новим інструментом від Monobank, користувач повинен мати ФОП саме у цьому мобільному банку, а також пройти реєстрацію на сайті.

Розробники обіцяють додати до інструмента "унікальні анімації" для різних розмірів донатів та різновидів підписок. Також планують запровадити можливість замовляти донатами музику, "пофіксити баги" та взяти до уваги побажання і скарги бета-тестерів. Свої враження та пропозиції можна надіслати у Telegram-канал.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" писав, що у Monobank розповіли про шахрайство з банківськими картками українців.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ