Діти катаються на санчатах

У Торонто жителі обурені забороною кататися на санчатах взимку – подробиці

Depositphotos

Багато людей ігнорують нові правила

У Торонто (Канада) задля безпеки місцевого населення місцеві чиновники заборонили відвідувати 45 пагорбів, з яких раніше з'їжджали на санчатах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CBC.

У Торонто є 29 пагорбів, з яких жителям можна спускатися. Водночас влада прийняла рішення про закриття 45 пагорбів через невідповідність вимогам безпеки.

Зокрема, на це вплинули дерева, кущі, паркани та інші перешкоди, які трапляються на шляху любителів покататися. Для визнання пагорба безпечним потрібно, щоб дороги були вільними та чітко позначеними.

"Катання на санчатах заборонено на деяких пагорбах через небезпеки, які перешкоджають схилу, що робить пагорб небезпечним для катання на санях", – повідомила міська влада.

Утім, не всі місцеві жителі у захваті від цієї ініціативи. Так, батько двох дітей Трой Бертч сказав, що "заборона є смішною". Він пропонує подивитися на спуски та зрозуміти, що на них помітно сліди від санчат, тобто є люди, які ігнорують заборону.

Канадець стверджує, що люди, які розважаються на цих пагорбах, усвідомлюють ризики.

"Якщо ви збираєтеся кататися на санях, ви знаєте, що робите. Ви спускаєтеся з пагорба на шматку пластику, і є ймовірність зламати руку або просто забій. Діти тут чудово проводять час і ми робимо це з дитинства", – додав Бертч.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Новій Зеландії скасують першу в світі заборону на куріння для наступних поколінь.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ