Магнітна буря

До Землі наближається магнітна буря – коли на неї чекати

Shutterstock

Вчені зафіксували множинні спалахи класу М

На тлі множинних спалахів на Сонці фахівці очікують магнітну бурю на Землі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Watchers.

Вчора, 24 грудня, вчені зафіксували множинні спалахи класу М. Згідно з прогнозами, можливі потенційні геомагнітні збурення з падаючим ударом.

Магнітну бурю прогнозують наприкінці дня 27 грудня, тобто у середу.

Протягом останньої доби відбулося зростання сонячної активності до помірного рівня. Також зареєстровано нормальний або помірний рівень потоку електронів. Ця ситуація зберігатиметься до 27 грудня.

Зазначимо, що магнітні бурі можуть створювати проблеми для технічних систем і людей на Землі. Вони спричиняють порушення супутникового зв'язку та роботи GPS, індукують електричні струми у високовольтних лініях, що може викликати перевищення напруги.

Магнітні бурі можуть посилювати іонізацію верхніх шарів атмосфери, збільшуючи радіаційний фон. Важливо моніторити ці явища для зменшення можливих ризиків.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у світі стрімко зростає кількість випадків інфікування на коронавірус.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ