Ялинка

Веселі ярмарки та яскраві пам'ятки: яке місто стало різдвяною столицею Європи-2024

прінт-скрін з відео

Місто є популярним серед туристів

Чеське місто Брно визнали різдвяною столицею Європи на 2024 рік, передає "Дивогляд" із посиланням на The European Capital of Christmas.

Брно є другим за величиною містом у Чехії. Воно є популярним серед туристів і містить безліч історичних пам'яток, у тому числі й тих, що включені до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Міжнародна група журі визнала Брно різдвяною столицею Європи на 2024 рік з населенням понад 100 тис осіб.

"Місто Брно являє собою творчий різдвяний скарб, через який саме місто передає свою туристичну та різдвяну привабливість з важливими соціальними та мікро-макроекономічними наслідками для міської структури", – зазначили члени міжнародного журі.

Разом із цим, найкращим європейським різдвяним містом серед населених пунктів з населенням менше 100 тис осіб обрали місто Вотерфорд (Ірландія). Журі звернули увагу на яскраву різдвяну естетику міста, численні ярмарки, освітлення і збереження локальних нематеріальних культурних традицій.

Спеціальну нагороду журі отримав муніципалітет Альманса (Іспанія) як найкращий крихітний різдвяний напрямок. У населеному пункті мешкає лише 600 осіб.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що "Укрзалізниця" запускає "Різдвяний експрес" у Києві та Львові.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ