Святкові прикраси на ялинці

У Києві на залізничному вокзалі відкриють різдвяну виставку

Shutterstock

Експозиція складатиметься з трьох блоків

На Центральному залізничному вокзалі Києва відкриють інтерактивну виставку на честь Різдва, передає "Дивогляд".

Експозиція під назвою "Зірка сходить" буде діяти з 23 грудня 2023 року. Загалом вона складається з трьох блоків. У першому блоці під назвою "Дух Різдва" розповідають про історію створення різдвяних розповідей та композицій: від дідухів і святкових страв різних країн до "Щедрика" й різдвяних пісень The Beatles.

На виставці представлять скульптуру Святого Миколая 18 століття, а також триметрову роботу "Поклоніння королів", яку створили для німецького імператора Вільгельма II у 1896 році.

У другому блоці "Образи Різдва" представлять п'ять різновидів історичних вертепів, а також колекцію свічників-трійць, тарілок Львівської кераміко-скульптурної фабрики та костюми з фільму "Памфір" і перформансу Андрія Хіра "Бетлегем".

У блоці "Нова радість" усі охочі зможуть покататися на семиметрових гойдалках, побачити сходження різдвяної зірки та витягнути передбачення на наступний рік.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві на ремонт можуть закрити ще дві станції метро.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ