Кейтлін

Чхає 12 тисяч разів щодня: американка страждає від дивного стану (відео)

Inside Edition / YouTube

"Іноді мені хочеться ненадовго залишити своє тіло"

Мешканка США через дивну особливість пчихає по 12 тисяч разів на день, у тому числі уві сні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Кейтлін Торнлі почала чхати у 12-річному віці, коли виходила з уроку гри на кларнеті у своїй школі. Спершу йшлося про невеличкі сплески, а тому дівчина припустила, що це звичайна алергічна реакція.

Однак ця проблема лише погіршилася та дівчина почала пчихати до 20 разів на хвилину та, відповідно, 12 тисяч разів на день.

"Було всього декілька чхань тут і там, але на той час, коли я лягла спати, за ту ніч я чхнула 30 разів", – розповіла вона.

Внаслідок цієї проблеми американка покинула навчання у школі та відмовилася від гри на кларнеті.

"Вона не може ходити до школи або робити щось нормальне. Вона не може добре їсти, їй доводиться пити. Вона не може пити. Це впливає на все", – розповіла її мама.

За словами доктора Мереда Пернса, у Кейтлін було якесь кумедне відчуття у носі. Загалом вона відвідала шістьох лікарів і кожен з них виключив алергію або вірус.

Попри те, що пройшло 8 років з моменту початку постійного чхання, батьки дівчинки сподіваються, що медики зможуть встановити, що відбувається з їхньою донькою, яка дуже страждає через цю хворобу.

"Іноді мені хочеться ненадовго залишити своє тіло і поспостерігати за тим, як я сплю. Бо навіть уві сні я чхаю", – поділилася Торнлі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік двічі ледве не вмер від "передозування" водою.

Дивіться також відео 5 каналу: "РОСКОШЬ НЕ ПРОЙДЕТ!" СУРОВІ РЕАЛІЇ ЖИТТЯ У "наддержаві" | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ