Сніг

До України наближається новий циклон – чого очікувати

Facebook / Український гідрометцентр

Західні області зіткнуться переважно зі снігом і морозом, а північні – з мокрим снігом

Представниця Укргідрометцентру Наталія Птуха розповіла, що завтра, 29 листопада, в Україну прийде новий циклон з дощами та снігом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на брифінг.

У нового циклона буде інша траєкторія. Циклон, який завершується, виходив з півдня, з акваторії Чорного моря, де він набрав сили. Однак новий переважно буде йти з південного заходу.

"Західні області, південно-західні, через Вінниччину буде заходити. Тому в середу очікуємо опади практично по всій території України. Він буде охоплювати більшу територію. Але опади будуть різноманітної фази", – сказала Птуха.

Західні області стикнуться переважно зі снігом і морозом, а північні – з мокрим снігом. Також на півдні та південному сході очікуються дощі.

"Для Києва також очікуємо цю змішану фазу опадів. Можуть вони розпочатися з дощу, перейти потім у сніг. Тобто сніг буде вже більш важкий, тому що він мокрий…Можливо, трішки складніше буде комунальним службам", – додала експертка.

Фахівці прогнозують, що новий циклон не буде тривалим. Його найактивніша фаза припадає на ніч середи, а вже вдень він покине територію нашої країни через Сумську область. Також він не буде настільки руйнівним, як попередній.

Раніше "Дивогляд" розповідав, якою буде погода 28 листопада.

Дивіться також відео 5 каналу: zОМБІнація В ПОШУКАХ РОЗУМУ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ