Свічка пам'яті

Матір українського військового померла після звістки про смерть сина

Shutterstock

"Безжальна та жорстока війна забирає найкращих захисників України"

На Кіровоградщині в один день поховали українського військового та його матір, яка померла, бо не витримала втрати сина. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Світловодська міська територіальна громада.

25 листопада до Світловодської громади "на щиті" повернувся Валерій Василенко. Він 22 листопада помер від гострої серцево-судинної недостатності, а вже 24 листопада зупинилося серце матері Анастасії Іванівни Тодосієнко. Жінка не витримала скорботи за сином.

На центральну площу міста прийшли рідні, друзі, побратими, земляки та просто знайомі Валерія. Вони помолилися та вшанували останню земну дорогу загиблого героя.

"Стійкістю та силою наших воїнів захоплюється весь світ. Та, на жаль, не всі вони повертаються додому живими. Безжальна та жорстока війна забирає найкращих захисників України. Ми втратили ще одного сина. Дуже важко сприймати втрату наших захисників, важко знаходити слова підтримки для рідних. Поховали захисника на місцевому кладовищі разом із матір'ю, одночасно, під гімн нашої держави, яку так віддано захищав Валерій", – розповіли у громаді.

Раніше ми розповідали про те, як військовий випадково зустрів свого рятівника у лікарні, який також згодом втратив ногу.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗАМЕЛО! Як долають негоду в столиці та на під'їздах? Віталій Залевський НАЖИВО

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ