"Зимова Країна" на ВДНГ

"Зимова країна" на ВДНГ відкриється 9 грудня

ВДНГ

Традиційно у центрі "Експоцентру" запрацює ковзанка

"Зимова країна" на ВДНГ цього року відкриється з 9 грудня, передає "Дивогляд".

Проєкт пройде під гаслом "Поділись світлом", що свідчить про фізичну й моральну взаємодопомогу не лише під час блекаутів.

Уже незабаром очікується відкриття на центральній площі ВДНГ виставки крижаних скульптур "Снігова королева", яка буде об'єднана з аудіовиставкою. Біля оранжереї розташується експозиція з ілюмінованих інсталяцій "Illuminarium. Магія світла". Концертна програма пройде у шостому павільйоні Universum Hall.

Традиційно у центрі ВДНГ запрацює ковзанка площею 2,5 тис м² з фудкортом зі стравами на грилі, фаст-фудом, солодощами та різними напоями. Біля центрального входу розмістять різдвяний ярмарок, святкову ялинку, Венеціанську карусель і колесо огляду.

Територією курсуватиме екскурсійний паротяг "Північний експрес".

Цього сезону вперше відкриють фольклорно-етнографічну виставку, присвячену традиціям святкування Різдва, Маланки й Водохреща в різних регіонах України. Анімаційна програма запланована на вихідні та святкові дні. Дати виступів: 9–10 грудня, 16 грудня –7 січня, 13–14 січня, 20–21 січня, 27–28 січня.

Цього року "Зимова Країна" на ВДНГ працюватиме щодня, з 9 грудня по 17 березня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що знищену мозаїку з вогнеборцями на ВДНГ відновлять у первісному вигляді.

Дивіться також відео 5 каналу: СОБАКИ-САПЕРИ! Як допомагають у гуманітарному розмінуванні!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ