Глобальна катастрофа

Людство може загинути вже до кінця століття – дослідження

Shutterstock

Фахівці закликають до боротьби зі змінами клімату

Науковці прогнозують, що на людство чекає глобальний екологічний колапс вже до кінця століття, передає "Дивогляд" із посиланням на Futurism.

Експертна група з 15 тис науковців зі 161 країни світу стверджує, що "життя на Землі перебуває під загрозою", а людство поступово наближається до екологічного колапсу.

Співавтор дослідження Крістофер Вольф зазначає, що необхідно вжити усіх можливих заходів для розв'язання корінної проблеми людства, яке використовує більше ресурсів Землі, ніж вона може безпечно дати. В іншому випадку це може призвести до колапсу природних і соціально-економічних систем, нестерпної спеки та браку ресурсів.

В процесі дослідження вчені використали численні дані, які свідчать про те, що у 2023 році більшість кліматичних рекордів "з величезним відривом" були побиті. До цього треба додати ще й масштабні лісові пожежі, які вказують на переломний момент у новому "пожежному режимі".

Фахівці закликають до боротьби зі змінами клімату. Однією з найважливіших умов є зменшення парникових газів, які вже досягли відмітки максимуму. Саме парникові гази штовхають світ до безпрецедентного рівня глобального потепління.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Антарктиді посеред зими стрімко тане лід, а вчені б'ють на сполох.

Дивіться також відео 5 каналу: ТАКОЇ НИЦОСТІ ЩЕ НЕ БАЧИВ! Дубінському є з кого брати приклад! В тилу безлад.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ