Ілон Маск

"Х*їпедія": Ілон Маск запропонував $1 млрд за перейменування Вікіпедії

elonrmuskk / Instagram

У мережі триває публічна суперечка між америнканським бізнесменом і керівником "Вікіпедії"

Американський мільярдер Ілон Маск запропонував перейменувати популярний інтернет-портал "Вікіпедія", передає "Дивогляд".

Так, у мережі триває публічна суперечка між американським бізнесменом і керівником "Вікіпедії" Джиммі Велсом. Зокрема, Велс розкритикував Маска за те, що у соцмережі "Х" (раніше – Twitter) почали продавати синю "галочку верифікації".

"Ілон Маск видалив усі основні функції, завдяки яким можна навіть віддалено відрізнити справжніх журналістів від фейків", – написав Джиммі Велс на своїй сторінці у соцмережі Х.

Спочатку у відповідь Маск попросив "пофіксити вікіпедію", а згодом оприлюднив допис, в якому висловив деякі сумніви, що "Вікіпедія" потребує настільки багато грошей, скільки збирають через пожертви.

"Ви коли-небудь замислювалися, чому Фонд Вікімедіа хоче стільки грошей? Це, звичайно, не потрібно для роботи Вікіпедії. Ви можете буквально розмістити копію всього тексту на своєму телефоні! Отже, на що гроші? Допитливі уми хочуть знати…" – написав Маск.

Також Маск запропонував єдиний внесок на потреби "Вікіпедії", якщо назву порталу буде змінено:

"Я дам їм мільярд доларів, якщо вони змінять назву на Х*їпедія", – додав Маск, закріпивши також скріншот з оголошенням-проханням "Вікіпедії" про донати.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілон Маск погрожував кіностудії Warner Bros. через Ембер Герд.

Дивіться також відео 5 каналу: ДІТИ ПОЛЕГЛИХ ВОЇНІВ зможуть навчатися у КРАЩИХ ВИКЛАДАЧІВ!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ