Пустеля

Таємничі вимерлі тварини: у пустелі Саудівської Аравії зробили цікаве відкриття – фото

Wolfgang Hasselmann / Unsplash

У цих тварин немає наукової назви

У пустелі Саудівської Аравії науковці виявили на скелях таємничі зображення верблюдів у натуральну величину, яким понад 7 тисяч років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

На скелі помітили зображення десятка верблюдів. Вони є представниками нині неіснуючого виду, який мешкав біля Аравійського півострова тисячі років тому. У цих тварин немає наукової назви.

За словами фахівців, картина є доволі деталізованою. Однак точно встановити, хто та коли її створив, наразі не вдалося.

"Більшість з цих вирізьблених верблюдів – самці. На деяких з них зображені верблюди з дуллою – органом, що звисає з щелепи самця верблюда і використовується для приваблення самок", – поділилася авторка дослідження Марія Гуаньєн.

Однак, одними зображеннями верблюдів все не обмежується. Так, дослідники побачили сюжети з полюванням на коней, домашніми тваринами, вершником і його конем.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Дніпропетровській області виявили цікаві скам'янілості, яким може бути 200 млн років.

Дивіться також відео 5 каналу: БУДЕ ЗДОРОЖЧАННЯ НА 5 ВІДСОТКІВ: скільки коштують генератори, павербанки та інші товари для блекауту

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ