Новонароджена дитина

В Індії народилася дитина з 26 пальцями на руках і ногах – фото

Shutterstock

"Це генетична аномалія, але жодної шкоди немає"

В Індії у новонародженої дівчинки виявили загалом 26 пальців на руках і ногах, передає "Дивогляд" із посиланням на nypost.com.

Немовля з'явилося на світ в індійському місті Бхаратпура, що у північному штаті Раджастхан. Дівчинка має по сім пальців на кожній руці та по шість пальців на кожній нозі. Медики зазначили, що дитина народилася з рідкісною генетичною аномалією, але вона цілком здорова.

"У наявності 26 пальців немає жодної шкоди, але це генетична аномалія. В іншому дівчинка абсолютно здорова", – розповів Newsflash доктор Б.С. Соні, медик лікарні.

Батьки новонародженої вважають, що насправді їхня дитина є "реінкарнацією індуїстської богині" Дхолагарх Деві. Храм цього божества розташований неподалік місця, де народилася дитина. За повір'ям, богиня мала понад дві руки.

"Моя сестра народила дитину, яка має 26 пальців, і ми вважаємо її втіленням Дхолагарх Деві. Ми дуже щасливі", – розповів брат молодої матері.

Батько новонародженої Гопал Бхаттачарья відмітив, що він також щасливий і вважає свою дитину особливою.

Батькам малечі запропонували провести операцію зі зменшення кількості пальців на руках і ногах до 10, але чи погодилися вони на це невідомо.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у США дитину вбила рідкісна амеба, яка пожирає мозок.

Дивіться також відео 5 каналу: У Черкасах укриттів вистачить лише на третину містян! Мобільні укриття компенсують дефіцит

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ