Ілон Маск і співачка Граймс

Вдесяте став батьком: у Ілона Маска і співачки Граймс народилася третя дитина – ЗМІ

zik.ua

Пара розлучилася у 2021 році

У американського мільярдера Ілона Маска народилася десята дитина, передає "Дивогляд" із посиланням на The New York Times.

Новиною про поповнення у родині Маска поділився журналіст та біограф Волтер Айзексон. За його словами, "ювілейну" дитину Маску та його колишній дівчині – епатажній співачці Граймс (справжнє ім'я – Клер Буше) народила сурогатна матір.

Малюк на ім'я Techno Mechanicus, або просто Тау, став десятим для мільярдера і третім від стосунків з Граймс. Пара розлучилася ще у 2021 році, після народження сина ім'я X A-12 (Екс Еш Ей-Твелв). З того моменту у них народилася ще донька Екза Дарк Сайдеріл від сурогатної матері, а тепер і третій малюк, стать якого не розголошують.

Днями співачка Граймс заявила, що Ілон Маск забороняє їй бачитися з їхнім спільним сином Х, хоча сам регулярно з'являється з ним на публіці. Вона звинуватила колишнього у тому, що він "розбив її сім'ю на частини".

Ілон Маск з сином Х
Ілон Маск з сином Х
Фото: соцмережі

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілон Маск зізнався, чи дійсно він зірвав операцію українських військових біля Криму.

Дивіться також відео 5 каналу: На Сумщині мобілізували чоловіка без руки | Міс Всесвіт 2023: Українка потиснула руку рОСІЯНЦІ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ