Чоловік тримається за голову

Знайдіть відповідь за 30 секунд: нова головоломка з сірниками підкорює мережу – фото

Shutterstock

Головоломка розвиває увагу

Мережу підкорила нова математична головоломка з сірниками, вирішити яку можуть лише люди з розвиненою увагою, передає "Дивогляд" із посиланням на Fresherslive.

Найпоширенішими вважаються головоломки з сірниками, які розвивають увагу і змушують логічно мислити. Такі задачі мають численні переваги: розвиток навичок критичного мислення, покращення просторового мислення, поліпшення зосередженості та уважності, розумове тренування з низьким рівнем стресу.

Завдання користувачів мережі перетворити неправильне рівняння "9-3=9" на логічне, пересунувши лише один сірник. При цьому знайти правильну відповідь необхідно за обмежений час – 30 секунд.

головоломка з сірниками
головоломка з сірниками
Фото: Fresherslive

Якщо у вас виникли складнощі під час розв'язання рівняння, або ви хочете перевірити свій варіант – правильну відповідь дивіться нижче:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що мережею шириться нова головоломка, на вирішення якої дається лише 10 секунд.

Дивіться також відео 5 каналу: БОЙКОТ "Міс Україна"! Зв’язки з рОСІЯНАМИ та замовчування війни. Подробиці СКАНДАЛУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ