Чоловік тримається за голову

Нова математична головоломка підкорила мережу – знайдіть рішення менше ніж за хвилину

Shutterstock

Головоломка визначає рівень IQ людини

Мережу підкорює нова математична головоломка, яку зможуть вирішити лише генії, передає "Дивогляд" із посиланням на Fresherslive.

Автори зазначають, що ця головоломка визначає рівень IQ людини. Основна складність полягає у тому, що на вирішення цієї задачі дається обмежений час. Користувачу потрібно дійти правильної відповіді менше ніж за одну хвилину. 

Перед вами на екрані рівняння із сірників: 5+2=4. Вам потрібно перемістити один сірник таким чином, щоб математичний приклад набув логічного вигляду.

математична головоломка
математична головоломка
Фото: Fresherslive

Математичні головоломки з сірниками часто викликають певні складнощі, але разом із цим добре напружують мозок у пошуку правильного вирішення математичного питання. 

Якщо у вас не вийшло самостійно прийти до правильного рішення рівняння з сірниками, або ви хочете перевірити свій варіант – дивіться відповідь на зображенні нижче:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що мережею шириться нова головоломка, на вирішення якої дається лише 10 секунд.

Дивіться також відео 5 каналу: "БІЛІ КВИТКИ" - ВСЕ? ВЛК розширили перелік хвороб, ЯКІ ДОЗВОЛЯЮТЬ МОБІЛАЗЦІЮ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ